Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч з миколаївським художником Людвигом Дечем

13 січня 2018 року о 13.00 в Центральній міській бібліотеці відбудеться творча зустріч з миколаївським художником Людвигом Дечем та знайомство з експозицією виставки Людвіг Деч. Пори року&raquo.

Людвіг Деч (Леонід Миколайович Деркач) народився на Хмельниччині у 1936 році. Працював художником по світлу у театрах України. У Миколаєві працював у Миколаївському обласному українському музично-драматичному театрі (нині &ndash Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії) та Миколаївському обласному театрі ляльок.

З 1950 року почав малювати, самостійно опановуючи секрети різних технік живопису. Серед улюблених матеріалів &ndash пастель, олійні фарби, темпера. Віддає перевагу пейзажу.

Виставка Людвіг Деч. Пори року&raquo експонується в бібліотеці з початку грудня 2017 року. В експозиції 36 робіт різних років створення, переважно це &ndash пейзажі. Теми краєвидів різноманітні &ndash Карпатські гори і миколаївські околиці, Чукотка і Сполучені Штати Америки.

Під час творчої зустрічі Людвіг Деч розповість про свої пошуки в мистецтві, проведе міні-екскурсію для усіх охочих, поділиться планами на майбутнє.

Запрошуємо усіх шанувальників мистецтва, краси природи до теплої розмови за чашкою запашного чаю!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії