Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч “З поетичних щоденників Олександра Мачули”

24 березня о 15:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться творча зустріч з поетом Олександром Мачулою, на якій буде презентовано поетичну збірку Пісня соколина&raquo.

Пісня соколина&raquo – четверта книга Олександра Мачули за останні два роки, вийшла у видавництві Іліон&raquo у 2017 році. Вона віддзеркалює уподобання та основні риси характеру автора. Його чарівні, мелодійні твори соколиною піснею лунають із самих глибин його душі і прагнуть торкнутися сердець читачів. Крім того, нестандартні погляди поета на широке коло життєвих питань знайшли своє відображення у ліричних віршах на громадянську, військову, любовну тематику і творах філософського та гумористичного характеру. В цій книзі значна увага приділяється питанням віри і релігії. Збірку поезії Пісня соколина&raquo автор присвятив своїм трьом синам-соколам.

На зустрічі прозвучить лірика Олександра Мачули у його власному виконанні. Автор розповість про свій творчий доробок, про те, що таке поезія для нього взагалі та поділиться своїми творчими планами на майбутнє.

Запрошуємо всіх поціновувачів поетичного слова!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши