Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч з поетом і прозаїком Віталієм Рогожею

14 грудня о 16.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться творча зустріч з відомим миколаївцем, поетом, прозаїком, драматургом, лауреатом Президентської премії Українська книжка року&ndash2015&raquo Віталієм Рогожею.

До уваги гостей буде представлено історичний роман-трилогію Запороги&raquo, присвячений життю і боротьбі визначних постатей українського козацтва. Героями романів виведені найбільш яскраві історичні постаті Української держави Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький та Іван Мазепа. Автор на базі масиву історичних першоджерел показує їх істинні трагічні образи, які протягом понад трьохсот років були викривлені істориками і політиками до невпізнання.

Роман Петро Сагайдачний&raquo, який буде презентовано на зустрічі, відкриває трилогію Запороги&raquo і відображає події XVII століття у Східній Європі та Туреччині, в основі яких лежить боротьба народу України-Руси за свою державність під проводом легендарного українського гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

На вечорі автор розповість про історію створення трилогії Запороги&raquo, про те, що надихнуло його звернутися до героїчної і драматичної епохи української історії за козацьких часів. Усі охочі зможуть поспілкуватися з Віталієм Рогожею, поділитися враженнями від його творчості та представленого роману.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши