Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч з поетом, музикантом, композитором Віктором Коваленком

Творча зустріч з поетом, музикантом, композиторомВіктором Коваленком

Миколаївська ОУНБ ім. О. Гмирьова запрошує усіх на свято поезії та музики &ndash творчу зустріч з поетом, музикантом та композитором Віктором Коваленком, що відбудеться 20 червня о 15.00.

Творча діяльність Віктора Георгієвича відома як у м.Баштанка, девін постійно проживає, так і у Миколаєві. Він &ndash один із засновників ансамблю Зоряний шлях&raquo Баштанського будинку культури, дитячої шоу-студії Небесні ластівки&raquo, клубу Баштанські барди&raquo, поетично-мистецького клубу Роксолана&raquo, член Національної спілки журналістів України, Спілки самодіяльних композиторів Миколаївщини, лауреат багатьох всеукраїнських та обласних музичних конкурсів, фестивалів.

Увазі учасників зустрічі буде представлена поетична книга Зачарований промінь&raquo, на сторінках якої висвітлені погляди автора насучасне життя, відображено теми АТО, Майдану, внутрішнього світу людини. Багато віршів автор присвятив відомим діячам Миколаївщини: поету Д.Креміню, гумористу П.Глазовому, композиторам О. Іванову та Є.Долгову, письменнику А.Малярову та ін. Гості також ознайомляться зфотографіями із сімейного архіву В. Коваленка, переглянуть музичні відеокліпи та послухають пісні під гітару в авторському виконанні.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії