Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч з поетом-піснярем Віктором Коваленком

23 травня о 15.00 відбудеться творча зустріч з поетом-піснярем Віктором Коваленком Літа мої&hellip спресовані&raquo в хвилинки&raquo.

Віктор Коваленко &ndash композитор, поет, співак, талановита неординарна особистість, людина, несамовито закохана у свій рідний край. Він є автором гімну Баштанки, активний учасник фестивалю Пісні старого Яхт-клуба&raquo, створив студію звукозапису у рідному місті, збирає експонати для аматорського музею музичних інструментів тощо. Його вірші різнопланові та різножанрові, справляють глибоке враження. Багато віршів автора вже стали відомими піснями й зажили своїм власним пісенним&raquo життям. В творчому доробку митця дитячі, ліричні, патріотичні пісні, багато інструментальних п&rsquoєс.

На вечорі буде презентовано збірку Віктора Коваленка Зачарований промінь&raquo, до якої крім нових віршів, увійшли поезії з попередніх збірок. Вірші збірки присвячені рідному місту, батькам і рідним, вірним друзям, колегам по літературному та музичному цеху. В них він оспівує любов до Батьківщини, кохання, дружбу.

Напередодні зустрічі, 21 травня, Віктор Коваленко святкує свій ювілей.

Зустріч пройде у супроводі музичних відеокліпів і світлин з приватного архіву автора. До уваги гостей прозвучать вірші та пісні в авторському виконанні.

Запрошуємо миколаївців привітати автора з Днем народження та поринути в чарівний світ його поезії та музики!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши