Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творчий вечір художника Вадима Пустильника «Миколаїв на межі часу»

7 грудня 2018 року о 16.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) відбудеться творчий вечір художника Вадима Пустильника Миколаїв на межі часу&raquo.

Вадим Михайлович Пустильник &ndash миколаївський художник, член Всеукраїнської творчої спiлки Спілка дизайнерів України&raquo, член творчого об&rsquoєднання Прибужжя&raquo, протягом багатьох років веде активну виставкову діяльність. Його авторський стиль відомий серед шанувальників художнього мистецтва, а виставки незмінно збирають багато поціновувачів творчості.

Під час творчої зустрічі відбудеться вернісаж виставки Миколаїв на межі часу&raquo. Вадим Пустильник пропонує усім поглянути на Миколаїв з його точки зору, згадати втрачені місця старого міста, по-новому побачити, а іноді й відкрити для себе красу миколаївських подвір&rsquoїв, підворіть, вулиць, провулків. Хоча тема Старого Миколаєва для миколаївських митців не нова, проте Вадим Пустильник по-своєму бачить і розуміє його красу, по-своєму, іронічно, з душевною теплотою, передає любов до знайомих з дитинства куточків.

Шановні поціновувачі мистецтва, на вас чекає невимушене спілкування з Вадимом Пустильником та насолода від спільної прогулянки&raquo Миколаєвом &ndash містом з понад 200-літньою історією, містом, яке поступово змінюється, і деякі куточки залишаються лише в нашій пам&rsquoяті!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши