Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творчий вечір Олени Ольшанської “Вірші та історії”

Шановні друзі!Зверніть, будь ласка, увагу!

У зв&rsquoязку з поганими погодними умовами творчій вечір Вірші та історії&raquo авторки Олени Ольшанської переноситься з 2 березня на 3 березня на 12.00 годину. Дякуємо за розуміння!

Я відчуваю до тебе вірші &ndash

Це більше, ніж просто любов&raquo

У перші дні весни серце так і бринить від почуттів, що його заповнюють по самі вінця. І вкрай важливо знайти людину, з якою можна розділити і барвисті емоції, і поетичні рядки, і романтичні історії…

3 березня о 12.00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує зробити це у компанії молодої української авторки Олени Ольшанської під час творчого вечора Вірші та історії&raquo. Філологиня, бібліотекарка, координаторка Безкоштовних курсів української мови в Запоріжжі, невтомна життєлюбка, Олена Ольшанська має подвійне громадянство&raquo. Її малою Батьківщиною є окупований Луганськ, а зараз другою домівкою стало Запоріжжя. У цьому місті козацької слави Олена написала першу збірку україномовних поезій Перепрошивка&raquo як відповідь на сумнозвісні події на Сході України. До 2014 року поетка віддавала перевагу російськомовній поезії. Нині ж цей етап творчості вважає пройденим.

Миколаївці, поціновувачі сучасної української поезії, у невимушеній атмосфері й тісному колі однодумців посмакують&raquo авторське читання поезій зі збірки Перепрошивка&raquo та нових текстів, почують розповіді про подорожі країною і часом, оповідки про здійснення мрій та отримають відповіді без питань. Найвідданіші зможуть поспілкуватися з авторкою про різне.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши