Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

УКРАЇНСЬКА 🐳АНТАРКТИКА ЗАВІТАЄ ДО МИКОЛАЄВА

10 Тра (Пт)
до 21 Тра
8:30

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Фотовиставка НАНЦ «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність» 🇦🇶 продовжує мандрувати нашою країною.

10 травня 2024 року в Музей суднобудування та флоту в Миколаєві⛵️ відбудеться її урочисте відкриття.

⏰️Початок: об 11:00

Адреса: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4

У заході візьмуть участь директор НАНЦ Євген Дикий та учасник сезонних експедицій, біолог Андрій Зотов. Вони розкажуть про дослідження крижаного континенту, зокрема найцікавіші результати з останнього антарктичного сезону, який завершився у квітні цього року.

Виставка складається з 27 фото 🖼, на яких можна побачити неймовірну природу Антарктики та моменти з життя й роботи українських полярників та полярниць. Також є світлини, присвячені впливу військової агресії рф на українську антарктичну програму і «бойовим пінгвінам»🪖– полярникам, які стали до лав Збройних сил України.

Окрім фотографій, буде представлено різні полярні артефакти з фондів Музею: опудало пінгвіна🐧, китовий вус🐳, зразки гірських порід тощо. Доповнять експозицію шеврони станції «Академік Вернадський», НАНЦ, різних експедицій, науково-дослідницького судна «Ноосфера», а також спецодяг зимівника.

Вхід вільний на час відкриття виставки. В інші дні вартість вхідного квитка до музею становить 85 грн (дорослий) та 50 грн (дитячий).

Запрошуємо представників медіа долучитися до події.

Для дітей Музей окремо організовує тематичні інтерактивні заняття «Антарктида стає ближчою» – виготовлення тварин, які мешкають на найвіддаленішому континенті (ліплення, аплікація, малювання)🎨. Необхідний попередній запис за телефонами (512) 37-85-99, 37-85-98, 37-86-36.

У Миколаєві виставка працюватиме до 10 червня 2024 року з 9:00 до 16:30 щодня, крім понеділка.

‼️У разі оголошення повітряної тривоги прохання пройти в укриття за адресою: Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Адміральська, 4а.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши