Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Українська культура і мистецтво під час війни. Костянтин Дорошенко. Public Talk

24 Лют (Сб)
17:00
Потьомкінська, 143А

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Українська культура і мистецтво під час війни. Костянтин Дорошенко. Public Talk

🏢Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв

Запрошуємо на офлайн public talk «Українська культура і мистецтво під час війни» з мистецький критиком, куратором та публіцистом Костянтином Дорошенко.

🕒 КОЛИ? 24 лютого (субота) о 17:00
📌 ДЕ? Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143А)
📎 Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією 👉https://bit.ly/PROsho008

Зверніть увагу, захід проходитиме офлайн у Миколаєві і прямої трансляції, на жаль, не передбачено.

⭐️ У форматі Public Talk поговоримо про українське мистецтво у час війни, яке не демонструє розчарування в людяності, а навпаки має цікавість до людського, до особистої історії конкретної людини. Україна обрала рух у напрямку до конкретної людини.
Сьогодні настає час візії майбутнього. Бо війна росії проти України – це війна минулого проти майбутнього. Психотерапевти вважають: для того, щоб рухатися вперед, треба робити і крок назад, аналізувати нинішню ситуацію та історію. Українське суспільство зараз це і робить. Це зумовлює величезний попит на класику, певною мірою відкриття української класики.
Схильність до суперечок і конфліктування всередині суспільства – це ознака постколоніальності України. Нині будь-які теми суспільної комунікації «на часі». Головне говорити про них делікатно.

📚 Також під час заходу автор презентує власну книгу «За київським часом», де поєднані публіцистичні статті, есеї, роздуми про становлення України після поновлення незалежності крізь призму культури та суспільних відносин.

⭐️ Костянтин Дорошенко – критик, куратор сучасного мистецтва, публіцист, медіаменеджер. Автор та ведучий подкасту “Культура всього” (з 2019). Член Комісії з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму при Міністерстві культури та інформаційної політики України (з 2022). Запрошений експерт Дослідницької платформи PsnchukArtCentre (з 2019). Надзвичайний та повноважний посол республіки Ужупіс среди арт-критиків світу (з 2017).

ℹ️ Захід проходить в межах проєкту «ПРОщо Миколаїв: перезавантаження», який реалізує Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Вокс Україна і Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії 🇩🇰🇺🇦

Джерело заходу: https://www.facebook.com/445400154479288

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши