Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Уникальные выставки в музее имени В. В. Верещагина ?

Николаевский областной художественный музей
им. В.В. Верещагина

Приглашает на такие выставки:

Виставка Нео-каліграфія&raquo,представлена у межахроку Японії в Україні.На виставці представлені твори RAIRYU (Богдана Пархоменка), молодого українського каліграфа, який постійно проживає в Японії і докладає зусиль для популяризації японської культури в Україні. RAIRYU присвятив свою виставку пам&rsquoяті вчителя, видатного японського каліграфа Морімото Рюсеки, твори якого експонували у музеї декілька років тому.

У творах, які експонуються, поєднуються майстерність та інноваційні дизайнерські ідеї, які наближають сучасну японську каліграфію до європейського глядача. Це не абстракція, а реальні слова, виконані у креативному стилі із заснуванням оригінальних матеріалів та авторської техніки оформлення.

Постоянная экспозицияНиколаевского областного художественного музея им. В.В. Верещагина.

 Стоимость билета на выставку взрослый 20 грн. детский 10 грн. Экскурсионная путёвка для группы до 15 чел.: взрослый - 30 грн детский - 15 грн.
 Каждый вторник с пенсионным удостоверением можно бесплатно посетить основную экспозицию, где квалифицированный экскурсовод может провести обзорную или тематическую экскурсию.  Услуги экскурсовода в этом случае тоже бесплатные.

Музей находиться по адресу:ул. Большая Морская, 47

Телефон37-23-53

Режим работы:

Вторник – Четверг 9:00 до 18:00

Пятница – Воскресенье с 10:00 до 19:00

Понедельник, Среда – выходной.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши