Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

УРЯД НІМЕЧЧИНИ ЗАПРОШУЄ НА СТАЖУВАННЯ МИКОЛАЇВСЬКИХ БІЗНЕСМЕНІВ

До уваги підприємців Миколаївської області! Унікальна можливість відчути на собі можливості для розвитку та розширення бізнесу!

01 березня 2017 р. у м. Миколаєві пройдуть дні німецької програми Fit for Partnership with Germany&raquo.

Початок о 10:00.

Програма дає можливість для представників бізнесу пройти безкоштовну профільну стажування в Німеччині, набути навичок організації роботи на німецькому ринку і знайти надійних зарубіжних партнерів для розвитку бізнесу.

У Миколаєві експерти українського представництва програми Fit for Partnership with Germany&raquo проведуть бізнес-майстерню по особливостям співпраці з Німеччиною, а також співбесіди з потенційними учасниками стажувань.

Ініційована Федеральним міністерством економіки і енергетики програма підготовки управлінських кадрів є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини. В рамках програми Fit for Partnership&raquo проводиться цілеспрямоване навчання керівників підприємств і організацій зі Східної Європи, Центральної і Південно-Східної Азії з метою налагодження контактів і взаємовигідного економічного співробітництва з підприємствами Німеччини.

Місце проведення: Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3-й поверх.

Якщо Ви зацікавлені в участі, звертайтесь за тел: (063) 471-56-35, e-mail:

Реєстрація необхідна за посиланням:https://goo.gl/forms/ZLm66M43mR637Rbp1

Для більш детальної інформаціїпро програму:http://ukraine.managerprogramm.de/

План заходу у додатку.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши