Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Велофестиваль «Велохвиля» 2022 / відмінено

Велофестиваль Велохвиля 2022 Миколаїв

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Велофестиваль «Велохвиля» 2022 Миколаїв

Миколаїв готується приймати яскраве свято спорту у травні 2022 року – фестиваль «Велохвиля».

Як повідомляє прес-служба міської ради, ініціатором спортивного форуму стали активісти велосипедного руху.

З відповідною пропозицією миколаївці звернулися до міської влади. Мерія підтримала таке починання і в середу, 1 грудня, відбулася перша нарада, під час якої обговорили організаційні питання.

— Це дуже хороша та корисна ініціатива. Місто допоможе у проведенні такого велофестивалю. Він стане справжнім святом спорту, — сказав перший віцемер Віталій Луков.

Перший заступник міського голови зазначив, що буде організовано призовий фонд, щоб мотивувати людей випробувати свої сили. Наразі його розмір визначається.

Під час наради обговорили можливі маршрути фестивалю «Велохвиля». Планується, що його старт та фініш пройдуть у місті. Можливо, деякі ділянки перегонів пройдуть за територією Миколаєва. Це питання вирішать у майбутньому.

Тривалість одного кола орієнтовно становитиме 70 км. Планується, що учасники фестивалю змагатимуться у 4-х категоріях: чоловіки, жінки, крос-кантрі, гравій. Можливо, зроблять окрему категорію та маршрут для дітей.

Віталій Луков підкреслив, що такий форум може стати родзинкою Миколаєва, новим туристичним магнітом, який допоможе розкрити потенціал міста.

Нагадаємо, що у Миколаєві пройшов найбільший велофестиваль півдня України «МіКолесо». Близько півтори тисячі учасників подолали 12 кілометрів від Соборної площі до громадського простору *8 ПРИЧАЛ.

Велофестиваль Велохвиля / веловолна 2022

Джерело:  https://nikvesti.com/news/public/235433

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши