Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Великі підприємства Миколаївщини: НІБУЛОН

16 Кві (Вт)
14:00
4 Адміральська вулиця

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Великі підприємства Миколаївщини: НІБУЛОН

🏢Музей суднобудування та флоту

Вже за тиждень, 16 квітня, на вас очікує захоплива історія життя та розвитку підприємства «НІБУЛОН», яке заснував і довгий час очолював Олексій Вадатурський. Саме за його керівництва було відновлено судноплавство річок Південний Буг та Дніпро, відроджено суднобудування у Миколаєві, створено торговельний флот, побудовано мережу зернових терміналів та багато іншого.

На миколаївців очікує репрезентація виставки про «НІБУЛОН». Її значну частину займатиме тема флоту підприємства, який змінив агросектор України, а також типам суден, побудованих на ньому протягом 2012-2023 років. Адже «НІБУЛОН» відроджував галузь суднобудування у період незалежності України.

🗓️Коли? 16 квітня о 14:00.
📍Де? Миколаївський музей суднобудування і флоту (вул. Адміральська, 4).

Для розуміння кількості можливих відвідувачів заходу, просимо пройти онлайн-реєстрацію: https://bit.ly/identity_april

Проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє» реалізується ГО «Центр навчання та освіти дорослих “Південь”» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та у партнерстві з управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОВА, Агенцією розвитку Миколаєва, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Миколаївським музеєм суднобудування і флоту та ТРК «МАРТ».

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3783341391922301

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши