Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Відкрита зустріч з чарівною психологинею Тетяною Гросул

27 Кві (Сб)
15:00
Арт-простір Додзьо, вул. Бузніка,1

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запрошуємо вас в цю суботу 27 квітня з 15.00 до 17.00 на першу відкриту зустріч в цьому сезоні, з чарівною психологинею Тетяною Гросул.
Запрошення від майстрині:
“Розкажи мені казку!”
Напевно, цю фразу промовляв кожен, коли був дитиною. Подорослішавши, ми вважаємо що казка – це щось дитяче. Але насправді це не так! Особливо для тих, хто хоче краще пізнати себе, дослідити свої можливості та відчути життя на смак.
Казкотворчість є одною з неймовірних можливостей зануритися у своє несвідоме й знайти там відповіді на багато суттєвих запитань, яке ставить перед нами життя.
Тому із радістю запрошую вас на арттерапевтичну зустріч “Казки мого життя”.
Що будемо робити? Творити світ неймовірних казок, щоб за допомогою цього світу знаходити нові, цікаві життєві стратегії, які допоможуть змінити реальне життя накраще.
Я – Тетяна Гросул, психологиня, закохана в творчість. І саме тому я обрала в своїй роботі арттерапевтичний напрямок. Бо знаю напевно: будь-яка людина – творча! І цей неймовірний потенціал можна використати задля покращення власного життя.»
Де буде проходити зустріч:
Арт-простір Додзьо, вул. Бузніка,1
Приходьте за 10 хвилин до початку, будемо починати вчасно! 👐🏻
У разі якщо ви зареєструвались, але у вас змінились плани- повідомте нам будь-ласка, будь-яким зручним для вас способом 🙏🏻

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши