Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Відкриття нової виставки, присвяченої пам’яті Олексія Вадатурського

10 Кві (Ср)
14:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Відкриття нової виставки, присвяченої пам’яті Олексія Вадатурського

🏢Адміральська вулиця, 4, Миколаїв, Україна

Запрошуємо всіх миколаївців, які цікавляться історією рідного краю, на відкриття нової виставки, присвяченої пам’яті Олексія Вадатурського, засновника компанії «НІБУЛОН» та одного із творців сучасної України.

Нова виставка – це данина пам’яті Олексію Вадатурському – особистості, яка відродила галузь судноплавства та суднобудування в сучасній Україні та повернула Миколаєву статус суднобудівної столиці.

Під час екскурсії ви дізнаєтесь більше про миколаївський «Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» як значну частину мрії Олексія Вадатурського про морську державу. Тоді як інші грабували, Олексій Опанасович відновлював. Із руїн та захаращених потужностей було створено сучасне підприємство, яке дало життя торговельному флоту, що змінив агросектор України. «НІБУЛОН» дав агровиробникам найдешевший спосіб транспортування збіжжя, що дозволило їм нарощувати обсяги виробництва та якість. Навіть зараз під час війни завод у Миколаєві продовжує працювати й виконувати місію, яку взяв на себе Олексій Вадатурський – хлібний капітан України, якого знає весь світ.

Чекаємо на всіх охочих доторкнутися до нашої спільної історії, яку маємо зберігати та плекати заради майбутнього.

Радо дамо відповідь на будь-які ваші запитання:
[email protected]

Джерело заходу: https://www.facebook.com/945687084022310

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши