Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Відкриття виставки "ОПІВДНІ"

4 Тра (Чт)
до 17 Тра
14:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Відкриття виставки “ОПІВДНІ”

🏢Лекція Юліана Чаплінського “Український Дім. Як київський модернізм звільнився від ідеології”

4 травня о 14.00 у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття персональної виставки “ОПІВДНІ” херсонської художниці ЯНИ ГОЛУБ’ЯТНИКОВОЇ. На виставці буде представлено 30 робіт художниці, переважно квіткового натюрморту.
ЯНА ГОЛУБ’ЯТНИКОВА – українська художниця, членкиня Національної спілки художників України. Закінчила Сімферопольське художнє училище ім. Миколи Самокиша. Основний напрямок творчості художниці – фігуративний живопис, працює вона в стилістиці реалізму, гіперреалізму та імпресіонізму.
За задумом художниці виставка “Опівдні” має актуалізувати прагнення людини спостерігати красу навколишнього світу і розуміння себе в ньому.
“Які б не були буремні часи, – вважає Яна Голуб’ятникова, – ми не можемо просто завмерти та чекати. Квіти квітнуть, незважаючи на те, що летять ракети; і ми можемо слідувати за життям. Мене саму займає питання актуальності виставок у цей час. Але я думаю, що нам потрібно жити зараз і надалі: як трава, яка проростає, незважаючи на те, що в нас холодна весна. Це серйозний виклик смерті – продовжувати жити”.
Тож запрошуємо відвідати відкриття виставки, поспілкуватися з художницею Яною Голуб’ятниковою та переконатися в тому, що мистецтво, якщо й не рятує світ, то, принаймні, створює сенси для того, щоб жити життя.
Виставка створена за підтримки Благодійної організації “Інша”.
Кураторка виставки – Альбіна Єрмакова.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/groups/1246990538725455/events

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши