Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

відкритий майстер-клас Плейбек-театр – мистецтво, що зцілює

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

01 липня, з 14.00 до 20.00 відбудеться відкритий майстер-клас “Плейбек-театр – мистецтво, яке зцілює та об’єднує”. 

Що таке “Плейбек-театр”?

Це метод сучасного перформативного мистецтва, в якому особиста історія глядача оживає на сцені. Процес дуже простий але глибокий. Є ведучий перформансу, актори та музикант. Ведучий запитує у зала “В кого є історії”, після цього хтось з аудиторії піднімає руку, і розповідає історію із власного життя, ведучий каже “Давайте подивимось!”, і актори разом з музикантом відіграють почуту історію на сцені. Не домовляючись, спонтанно діючи та імпровізуючи.  

Що буде на цьому майстер-класі? 

Ми будемо вчитись навичкам командної імпровізації, вільної тілесності та звучання, знаходити сценічні прояви почутих історій. Будемо вивчати форми плейбек-театру та емпатичне слухання. А ще ми будемо грати та отримувати задоволення, тому що Гра та Радість – це фундамент плейбек-театру. 

Також дізнаємось як за допомогою плейбек-театру можно створювати акт служіння спільноті, адже наразі саме цей акт зцілює та об’єднує людей, як колись первинне мистецтво об’єднувало племя біля багаття.  

Про тренера: 

Роман Кандібур – керівник дніпровського плейбек-театру «Сусіди», сертифікований тренер з плейбек-театру (Center Playback Theatre USA), голова правління Української школи плейбек-театру , спів-засновник руху Етнодрайв, ведучий барабанних кіл, фасилітатор, практикуючий психотерапевт, казкотерапевт , ведучий майстер-класів та освітніх програм в Україні, Європі, Китаї, Ізраїлі.  Перформер, антрополог.  

Наукові та перформативні інтереси: поєднання антропології, психотерапії та соціології. Продовження ідей Джозефа Кемпбелла та Річарда Шехнера про зцілення міфом за допомогою соціального мистецтва (барабанні кола, плейбек-театр), дослідження театру як соціального інструменту формування та зцілення спільнот. Інтеграція архаїчних практик та сучасних технологій. Соціальна роль сучасного перформансу. Розвиток перформативного онлайн мистецтва – stream-art performance. 

Майстер-клас триватиме 5 годин, з перервою на обід.  

Де? 

За адресою: вул.Чкалова, буд.30, БП “Ромашка”,  між вул.Соборною і Маріупольскою.

Що з собою мати?

Зручний одяг, шкарпетки.  

Реєстрація за посиланням:  

https://forms.gle/2tQ1acfdrJMPepeU8

Чекаємо зустрічі!🌞

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши