Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Відомі родини Миколаївщини

19 Бер (Вт)
14:00
вул. Маріупольська, 9

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Відомі родини Миколаївщини

🏢Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

Хто спадає вам на думку, коли ви чуєте фразу «відомі родини Миколаївщини»? 🤔

Нікого не можете пригадати? Тоді наш захід саме для вас! Ми розкажемо вам про дві родини, які зіграли важливу роль в історії нашого краю. Це родини Аркасів та Бабічів.

Родина Аркасів відома своєю діяльністю у військовій та морській справі, а також гуманітарним напрямком. Їх представники започаткували торгівельне комерційне судноплавство на Чорному морі, очолювали миколаївську «Просвіту» та зробили свій внесок в національно-визвольний рух українського народу за здобуття незалежності.

А продовжувачами славних традицій можна вважати відому на Миколаївщині родину Бабичів. Вони з покоління в покоління демонстрували віддану любов до Батьківщини, залишаючи нащадкам неймовірні фото, музику, поезію…

Це лише декілька речень про ці дві родини, але на заході ви зможете дізнатися набагато більше, адже нам є ким пишатися. Тому ми запрошуємо вас на зустріч «Відомі родини Миколаївщини».

🗓️Коли? 19 березня о 14:00.
📍Де? Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека, що знаходиться за адресою: вулиця Маріупольська, 9.

Для участі залишаємо посилання на онлайн-реєстрацію: https://bit.ly/identity_march

Проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє» реалізується ГО «Центр навчання та освіти дорослих “Південь”» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та у партнерстві з управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОВА, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Миколаївським музеєм суднобудування і флоту та ТРК «МАРТ».

Джерело заходу: https://www.facebook.com/414495027793429

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши