Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«ВІНГРАНОВСЬКИЙ ART FEST»

4 Лис (Сб)
11:00
Первомайськ, Піонерський провулок, 1, Первомайський район
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

«ВІНГРАНОВСЬКИЙ ART FEST» – фестиваль, присвячений творчості Миколи Вінграновського, – збирає гостей у рідному місті митця на Миколаївщині.
Вінграновський – маркер українського духу, яким позначено і просякнуто цей край.
Разом із поступовою деокупацією півдня України, синхронно з деколонізацією і хвилею перейменувань, що повертають нашій мапі ідентичність, а людям – національну пам’ять, має відбутися перевідкриття власної культури. Адже так дивно, що велика частина земляків поета (та й українців загалом) не знає, хто такий Вінграновський 😱
Тому створюючи Фестиваль, ми прагнемо розкрити для широкої авдиторії феномен Вінграновського – геніального поета, прозаїка, кінорежисера, громадського діяча 20-го століття, лавреата національної премії Т.Г.Шевченка.
«Я – син зорі, що з Кобзаря росте», – ці слова поета підкреслюють, що Вінграновський як митець і як особистість стає нам опорою і «важкою артилерією» національної культури, яка здатна за своїм об’ємом смислів заповнити порожнечу, що утворюється у фрустрованих душах вчорашніх совєцьких громадян.
Але щоб геній Миколи Степановича «вистрілив», його треба дістати з глибоких запасників і забутих складів, де він лежав «на чорний день», що ми, власне, нині й робимо.
Зберігайте дату – і до зустрічі!

🗓 4 листопада

Первомайськ, Піонерський провулок, 1, Первомайський район, Україна
Вхід вільний.
Дотримання норм безпеки воєнного часу є обов’язковим.
Організатори: творці Фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest», Благодійний фонд «Янголи нескорених», ПМДГО «СВІТ», БФ «Первомайщина – наш оберіг».
Партнери проєкту: Артхаб «Вінграновський» та «Первомайський краєзнавчий музей»
Подія відбувається за підтримки Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради
Сторінка фестивалю https://www.facebook.com/vinhranovsky.artfest

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши