Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

3 Тра (Пт)
до 31 Тра
10:00
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Упродовж квітня – травня 2024 року в режимі онлайн відбуватимуться змагання в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра «Джура») у трьох вікових групах. Організатори – департамент освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації та Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ).
Цьогоріч у змаганнях беруть участь 27 роїв (команд), серед яких є як досвідчені юні джури, так і дебютанти. Серед них – здобувачі освіти Березнегуватської, Арбузинської, Веселинівської, Врадіївської, Братської, Ольшанської, Березанської селищних, Прибужанівської, Шевченківської, Веснянської, Бузької, Чорноморської, Мигіївської сільських, Снігурівської, Новобузької, Новоодеської, Очаківської, Миколаївської і Первомайської міських територіальних громад.
Учасники Гри «Джура» упродовж місяця демонструватимуть свої знання, вміння, таланти і навички, виборюватимуть звання кращого у наступних видах змагань: «Ватра», «Тактична медицина», «Відун», «Саперна підготовка», «Тактико-спеціальна підготовка», «Теренова гра».
Слідкуйте за актуальною інформацією про хід Гри «Джура», результатами роїв-учасників на сторінці відділу національного та патріотичного виховання МОЦНПВТК УМ у мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/2097178687279428 за хештегом #Джура_Миколаїв_2024
Кожного року на теренах Гри «Джура» формується нова молода генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості та ініціативності. Нехай у чесній боротьбі перемагають знання, шляхетність, краса, сила та спритність!
Слава Збройним Силам України!
Вітаємо учасників Гри Джура-2024!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши