Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Виставка «Вирій кольорів»

29 Січ (Сб)
13:00
Велика Морська,47

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Виставка «Вирій кольорів»

🏢Миколаївський обласний художній музей ім. Верещагіна

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна презентує виставку Стефанії Чаплигіної «Вирій кольорів».
Стефанія Чаплигіна народилася 1993 року в Миколаєві. Малюнком захоплювалася з дитинства. У шкільні роки відвідувала заняття в гуртку образотворчого мистецтва, далі навчалась у Миколаївській дитячій художній школі, потім – у Миколаївському коледжі культури і мистецтв, де опанувала бібліотечну справу й декоративно-прикладне мистецтво.
У 2012 році Стефанія з родиною переїхали до Березанки. Дівчина працювала у місцевій школі керівницею дитячого гуртка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, згодом – у Березанському районному будинку творчості школярів. Сьогодні талановита й завзята майстриня викладає образотворче мистецтво в Березанському та Коблівському ЗЗСО I-III ступенів. Її учні – активні учасники міжнародних, усеукраїнських та обласних конкурсів, фестивалів і виставок.
У 2014 році Стефанія вступила до народного гурту «Свічадо» Березанського будинку культури. З 2017 року плідно співпрацює з обласним народним творчим об’єднанням «Прибужжя» при Миколаївському обласному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи, активно долучається до обласних заходів, майстер-класів, семінарів та творчих зустрічей.
На виставці представлено декоративні панно, розписані акриловими та олійними фарбами, декоративні предмети, прикрашені оригінальним авторським розписом та живописні полотна.

Телефони для довідок: 37-23-53

Джерело заходу: https://www.facebook.com/441488411103156

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши