Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

“Я пишу музику майбутнього”

26 Тра (Пт)
12:00
Маріупольска, 9
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запрошуємо на зустріч у літературно-філософському клубі, присвячену творчості відомого німецького композитора Ріхарда Вагнера.
А чи знаєте ви, що пов’язує композитора доби романтизму Ріхарда Вагнера з Україною? Так, в Україні він не був, але у Львові вже більш ніж 30 років існує товариство Ріхарда Ваґнера, що пропагує високі ідеали мистецтва. Гордість української оперної сцени Соломія Крушельницька захоплювалася творами композитора. Виконання цих творів вимагає великої майстерності, але саме його опери принесли славу Соломії Крушельницькій.
На черговому зесіданні літературно-філософського клубу «Позиція», що відбудеться 26 травня о 12.00, пропонуємо обговорити особливості музичної і філософської спадщини композитора. Темі «Міфологія у творчості Ріхарда Вагнера» буде присвячена лекція кандидата філософських наук Анни Суріної, з особливостями творчого шляху й оперного мистецтва композитора присутніх ознайомить викладач Миколаївського коледжу музичного мистецтва Олена Цвелікова. Бібліотекарі відділу документів з питань культури і мистецтв представлять увазі учасників зустрічі літературу з фонду обласної наукової бібліотеки, що присвячена музичній творчості композитора і його теоретичній спадщині.

 

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши