Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Хлібокомбінат у Миколаєві опинився на межі закриття. Тендер за програмою ООН виграв “Київхліб”

Хлібокомбінат у Миколаєві опинився на межі закриття. Тендер за програмою ООН виграв “Київхліб”

Миколаївський хлібокомбінат на межі виживання, а його працівники поповнять лави безробітних Миколаєва.

«З введенням воєнного стану в Україні та у зв’язку з окупацією окремих територій Миколаївської та Херсонської областей обсяги виробництва на підприємстві суттєво зменшилися, а виробничі потужності задіяні не в повному обсязі, що унеможливило забезпечення роботи для більшості працівників.

Дещо стабілізувати ситуацію допомогла Всесвітня продовольча програма, створена ООН з метою безкоштовного забезпечення жителів Миколаєва та області продуктами харчування.

З квітня по вересень підприємство цілодобово випікало до 30 тис. шматків хліба, що дозволило підприємству стабільно працювати, залишати працівників на робочих місцях, виплачувати людям заробітну плату та податки.

10 вересня 2022 року відбувся тендер, про який з невідомих причин не повідомили Миколаївський комбінат хлібопродуктів №1, а коли стало відомо про тендер, то, на жаль, зареєструвалися на платформі, але не допустили. взяти участь у тендері.

Тендер виграв «Київхліб», що, звичайно, загрожує непоправними наслідками. А саме: роздача населенню продуктів сумнівної свіжості, ймовірно, з консервантами, адже доставляти продукти потрібно буде щодня з Києва, це майже день на логістику. У зв’язку з цим 287 працівників підприємства на час війни будуть змушені залишитися без роботи і стати соціально незахищеними, а Миколаївський хлібокомбінат буде зупинений, оскільки випічка мізерної продукції стане нерентабельною.

Працівники підприємства звернулися до місцевої влади з проханням посприяти та не допустити закриття єдиного потужного хлібопекарського підприємства в області, не залишити пекарів без роботи, а жителів Миколаївщини без якісної продукції.

На жаль, ми та область, з якої виїхало понад 60 відсотків населення, села знищені, а тепер у нас забирають останнє – роботу.

Віримо, що нас почують і допоможуть», – йдеться в публікації.

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Джерело: https://korabelov.info/2022/09/259137/hlebozavod-v-nikolaeve-okazalsya-na-grani-zakrytiya-tender-po-programme-oon-vyigral-kievhleb/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter