Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Облтеплоенерго» закликає миколаївців здійснити посильні розрахунки за тепло в новому опалювальному сезоні

«Облтеплоенерго» закликає миколаївців здійснити посильні розрахунки за тепло в новому опалювальному сезоні

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Перед початком опалювального сезону КП «Миколаївоблтеплоенерго» закликає споживачів по можливості оплачувати отримані послуги з постачання теплової енергії, оскільки через проблеми з водою зросли витрати підприємства, повідомляє повідомляє прес-служба підприємства.

Раніше повідомлялося, що “Николаевоблтеплоенерго” почало процес заповнення тепломереж водою. На підприємстві використовується виключно хімічно підготовлена ​​вода, яка проходить спеціальну обробку (зокрема, фільтрацію, пом’якшення, видалення кисню, вуглекислого газу та інших розчинених у воді газів тощо).

Цьогоріч, в умовах повномасштабної війни, розв’язаної Росією, та відсутності централізованого водопостачання з Дніпра, внаслідок пошкодження окупантами водопроводу, процес наповнення тепломережі міста йде досить швидко. складна, але підприємству за підтримки Миколаївської міської ради вдалося знайти оптимальні шляхи вирішення ситуації.

«Наша мета як теплопостачальника – забезпечити громадян теплом і максимально зберегти тепломережі та обладнання підприємства в нинішніх умовах. Для цього підприємство організовує роботу колодязів біля котелень, встановлює системи очищення води та закуповує таблетовану сіль, якої цьогоріч потрібно в рази більше для подачі води в мережі належної якості. Головне завдання – створити ефективний теплоносій, позбавлений шкідливих домішок. Весь цей процес дорогий, але збитки від зруйнованих корозією, сольовими опадами тощо обійдуться набагато дорожче як підприємству, так і керуючим компаніям/ЖЕКам/ОСББ», – коментує директор підприємства. Микола Логвінов.

Тому до початку нового опалювального сезону компанія закликає споживачів продовжувати платити за отримані послуги з постачання теплової енергії. Оскільки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» несе великі витрати на енергоносії (зокрема, закупівлю газу), підготовча та ремонтна кампанія до сезону 2022-2023 рр.

Що стосується води, яка вже наповнює тепломережі міста, то підприємство підфарбувало її в зелений колір, щоб якомога швидше виявити та ліквідувати джерела в трубопроводах. У разі їх виявлення просять повідомляти в аварійно-диспетчерську службу підприємства: +380512442577 +380958221166 (цілодобово).

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/09/259159/oblteploenergo-prizyvaet-nikolaevcev-osushhestvlyat-posilnye-raschety-za-teplo-v-novom-otopitelnom-sezone/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter