Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Кошти, виділені на буріння свердловин у Миколаєві, будуть спрямовані на ремонт очисних споруд – водоканалу

Кошти, виділені на буріння свердловин у Миколаєві, будуть спрямовані на ремонт очисних споруд – водоканалу

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

56 мільйонів гривень, виділених «Миколаївводоканалу» з резервного фонду Кабінету Міністрів України на буріння свердловин та інші роботи, пов’язані з відновленням водопостачання в Миколаєві, знаходяться на рахунку в Управлінні Державного казначейства в Миколаївській області.

Про це йдеться у відповіді “Миколаївводоканалу” на запит “Новини-N”.

У листі за підписом о. гендиректора Василя Тельпіся, повідомляється, що ці гроші планується витратити на «реконструкцію очисних споруд. Вони використовувалися для постачання питної води в мирний час і для постачання технічної води з Дніпро-Бузького лиману в сучасних умовах…».

У листі визнається, що нині рівень хімічного та бактеріологічного забруднення води у десятки разів перевищує допустимий.

Було зазначено, що будуть замінені труби, вентилі, ущільнювачі резервуарів для води тощо. В результаті цих заходів вдасться зменшити втрати води в системі централізованого водопостачання міста. Для виконання запланованих робіт, йдеться у листі, вже розроблено проектно-кошторисну документацію, отримано експертні висновки та підготовлено необхідні документи.

Щодо облаштування водозабору з артсвердловин, на які в першу чергу виділив гроші Кабмін, то про них у відповіді ні слова.

У листі також зазначається, що заміна води, яка зараз є у водопровідній мережі Миколаєва, на воду, яка відповідає санітарним нормам, може зайняти до 30 днів. Терміни заміни, у свою чергу, залежатимуть від чисельності населення міста та активності користування послугами водопостачання.

Нагадаємо, що в Миколаєві централізоване водопостачання було припинено 12 квітня, у зв’язку з пошкодженням водопроводу в селі Киселівка Херсонської області, в результаті бойових дій.

Наразі вода у водопровідну мережу подається з Дніпровсько-Бузького лиману, яку навіть важко назвати технічною.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/09/259210/dengi-vydelennye-na-burenie-skvazhin-v-nikolaeve-pojdut-na-remont-ochistnyh-sooruzhenij-vodokanal/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter