Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Мобілізовані полонені-окупанти після отримання зброї тікають назад до Росії

Мобілізовані полонені-окупанти після отримання зброї тікають назад до Росії

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Поповнення втрат підрозділів російсько-окупаційних військ за рахунок полонених створювало додаткові проблеми командуванню. Про це повідомляється у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України 19 жовтня.

Так, призвані військовослужбовці з місць позбавлення волі після отримання зброї залишають підрозділи та шукають можливість повернутися на територію Російської Федерації. За наявною інформацією, після розгрому складу боєприпасів у Херсонській області 17 жовтня цього року частина підрозділу, яка залучалася до його охорони, отримала поранення, а решта втекла. Підрозділи Росгвардії під виглядом бойових диверсійно-розвідувальних груп проводять заходи з пошуку дезертирів.

Окупанти продовжують практику примусового залучення місцевого населення для проведення фортифікаційних робіт в районі міста Херсона нібито з числа порушників комендантської години та нелояльних до окупаційної влади громадян.

Авіація Сил оборони за поточну добу завдала десять ударів. Підтверджено ураження шести районів зосередження озброєння та військової техніки, а також чотирьох позицій зенітно-ракетних комплексів противника. Підрозділи ППО збили чотири крилаті ракети, один вертоліт Ка-52 і тринадцять БПЛА Шахед-136.

Бійці ракетних військ і артилерії вразили три командні пункти, чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, станцію радіоелектронної боротьби, один міст і одну понтонну переправу противника.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/365966/mobilizovannye-zeki-okkupanty-posle-polucheniya-oruzhiya-ubegajut-obratno-v-rossiju/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter