Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Завтра не працюватиме електротранспорт та освітлення – тотальна економія

Завтра не працюватиме електротранспорт та освітлення – тотальна економія

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім закликав жителів області зробити свій внесок у загальну скарбницю енергосистеми країни та зменшити споживання електроенергії.

Про це він сказав у відеозверненні 19 жовтня.

– Завтра з 7 до 23 години прошу всіх суттєво зменшити споживання електроенергії. Через обстріли окупантів не в нашій області, по всій Україні виникають проблеми з виробленням електроенергії. Вживаються заходи по включенню, перемиканню і так далі, щоб не було крутих відключень. Ми повинні менше споживати мегават у спільну скарбничку енергосистеми України», – зазначив очільник області.

Кім повідомив, що вже зв’язувався з мерами міст – завтра не працюватиме електротранспорт з 7 до 23 години, вивіски, освітлення, підприємства тощо.

– Ніколи про це не просив, а зараз прошу – треба економити. Військові запитують те саме, все опалення на нулі. Завтра ми сидимо, мерзнемо, перевіряємо, як це працює, намагаємося, щоб не було похилих відключень для людей», – сказав він.

Мешканців області також попросили вимкнути завтра електроприлади – телевізори, грілки, плити тощо.

-Поставтеся серйозно – збережіть завтра! Кім дзвонив.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/365974/zavtra-ne-budet-rabotat-elektrotransport-i-osveshhenie-totalnaya-ekonomiya/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter