Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Путін підписав указ про «воєнний стан» на анексованих українських територіях

Путін підписав указ про «воєнний стан» на анексованих українських територіях

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що підписав указ про введення «воєнного стану» на анексованих територіях України – самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» та окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей, повідомляє Meduza.

Виступаючи по відеозв’язку на засіданні Ради безпеки РФ, він пояснив, що воєнний стан на цих територіях діяв ще до їх «приєднання до Росії».

«Зараз нам потрібно оформити цей режим уже в рамках російського законодавства. Тому я підписав указ про введення воєнного стану в цих чотирьох суб’єктах Російської Федерації», – сказав Путін.

Він також повідомив, що “главам російських регіонів” нададуть “додаткові повноваження щодо забезпечення безпеки”.

Згідно з указом, оприлюдненим на сайті Кремля, в анексованих регіонах буде створена «територіальна оборона», ще у восьми регіонах буде введено «середній ступінь реагування», у Центральній і «Підвищений рівень бойової готовності». Південні федеральні округи, а в інших регіонах РФ буде введено «ступінь бойової готовності». базова готовність.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/365888/putin-podpisal-ukaz-o-voennom-polozhenii-na-anneksirovannyh-ukrainskih-territoriyah/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter