Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Зеленський ввів санкції проти власника НГЗ Дерипаски – його позбавлять впливу на завод

Зеленський ввів санкції проти власника НГЗ Дерипаски – його позбавлять впливу на завод

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Президент України Володимир Зеленський запровадив економічні санкції проти екс-президента Віктора Януковича, його спільника Сергія Курченка, екс-міністра оборони Павла Лєбєдєва та російського олігарха Олега Дерипаски.

Про це йдеться в Указі Президента України №694/2022.

Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 жовтня 2022 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Санкції введені на 10 років і передбачають блокування активів – «тимчасове позбавлення права користування та розпорядження активами, що належать фізичній або юридичній особі, а також активами, щодо яких така особа може прямо чи опосередковано (через інших фізичних або юридичних осіб) вчиняти дії, тотожні праву розпорядження ними».

Олег Дерипаска У 2018 році він потрапив під санкції через зв’язки з Путіним: бізнесмен їздив за російським дипломатичним паспортом і виконував функції державного емісара за вказівкою Путіна. Зв’язки були настільки тісними, що Дерипаска відмивав гроші Путіна через свою компанію та тримав активи від його імені, з’ясували в Мінфіні США.

Основними активами Дерипаски є En+ Group (має активи в енергетиці та частку в Русалі), Група ГАЗ і Група Інгосстрах (фінанси).

Зауважте, що Основний акціонер “Русала” російський олігарх Дерипаска фактично володіє Миколаївським глиноземним заводом. Раніше повідомлялося, що підконтрольний Дерипасці холдинг «Русал» продав Миколаївський глиноземний завод (на думку експертів, в «обхід» українських санкцій) сировинному трейдеру Glencore. Відразу після цього почали висловлюватися думки, що Дерипаска формально відмежувався від НГЗ, зберігши контроль над підприємством.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/364809/prezident-zelenskij-vvel-sankcii-protiv-vladelca-ngz-deripaski-ego-lishat-vliyaniya-na-zavod/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter