Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч з українською поетесою Галиною Запорожченко

Шановні друзі!

6 грудня 2019 року о 15:00 запрошуємо вас до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького натворчу зустріч з українською поетесою Галиною Запорожченко.

Пані Галина &ndash освітянка, філологиня і краєзнавиця, членкиня Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Її доробок налічує кількасот віршів. Друкуючи свої твори у багатьох поетичних збірниках та антологіях, у 2017 році поетеса випустила свою першу книжку Крізь роки-літа&raquo. Презентація цього видання в лютому 2018 року розпочала знайомство миколаївців з творчістю пані Галини. Неабиякий успіх мала її ліро-епічна поема Мазепа&raquo (2018), що здобула перемогу в ХІІІ обласному конкурсі Краща Миколаївська книга&raquo у номінації Краща поетична збірка&raquo і принесла авторці нагороди всеукраїнського рівня: Медаль Гетьмана Івана Мазепи&raquo і медаль За Доброчинність&raquo.

Під час творчої зустрічі відбудеться презентація двох поетичних збірок Галини Запорожченко Хай святиться надія!&raquo та СонЦе&raquo. Обидві були надруковані у видавництві Іліон&raquo. До книжок увійшли твори історичної тематики, філософські поетичні роздуми, вірші про природу й кохання. Вони адресовані якнайширшому колу читачів, усім, хто любить і цінує поетичне слово, у кого за долю України болить душа.

На вас чекає щире спілкування у затишному колі, читання поезій у виконанні авторки та її друзів, а також ніжні пісні, написані на слова пані Галини.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши